Powrót do zajęć treningowych !

?⚠‼ ?POWRÓT DO ZAJĘĆ TRENINGOWYCH ?⚠‼?

Mamy przyjemność poinformować, że dokładając wszelkich starań przygotowujemy obiekt przy ulicy Hallera pod aktualne rozporządzenie celem wznowienia treningów dla wszystkich grup treningowych.
Tym samym w kolejnym tygodniu na boiskach przy ulicy Hallera będzie mogli zobaczyć obrazek do którego dotychczas się przyzwyczailiśmy, czyli boiska pełne młodych sportowców.

Niemniej jednak chcemy wspomnieć o tym, że w aktualnej sytuacji obowiązują Nas następujące zasady korzystania z obiektu :

1) LKS Pogoń będzie weryfikowała liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu;
2) LKS Pogoń Imielin wyłącza możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą) z wyłączeniem obiektów COS;
3) LKS Pogoń Imielin zapewnia osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego;
4) LKS Pogoń Imielin dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających;
5) LKS pogoń Imielin zapewnia piętnastominutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ogranicza kontakt między grupami korzystających;
6) Osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt.

Ponadto każdy uczestnik zajęć treningowych może wziąć w nich udział wręczając wcześniej następującą deklaracje do trenera grupy.

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby o wypełnienie poniższej deklaracji i przekazanie trenerem na najbliższych zajęciach.

KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE UCZESTNICTWA W TRENINGACH PIŁKARSKICH

Z sportowymi pozdrowieniami
LKS Pogoń Imielin