Data meczuGodzinaGrupa rozgrywkowa Drużyna gospodarzy Drużyna gościWynik meczu
11.08.2019r.16:00Liga OkręgowaOrzeł MokreLKS POGOŃ IMIELIN0:3
17.08.2019r.17:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINTęcza Błędów4:1
24.08.2019r.17:00Liga OkręgowaAKS Górnik NiwkaLKS POGOŃ IMIELIN2:1
28.08.2019r.17:30Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINNiwy Brudzowice1:2
31.08.2019r.10:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINMUKP Dąbrowa Górnicza5:3
03.09.2019r.17:00TrampkarzeWawel Wirek Ruda ŚląskaLKS POGOŃ II IMIELIN7:1
31.08.2019r.17:00Liga OkregowaUrania Ruda ŚląskaLKS POGOŃ IMIELIN2:1
01.09.2019r.13:00MłodzikUrania Ruda ŚląskaLKS POGOŃ IMIELIN3:4
02.09.2019r.17:00Orlik 2009LKS POGOŃ IMIELINMKS II Mysłowice22:0
03.09.2019r.16:00Orlik 2010Sparta III KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN5:10
07.09.2019r.13:00TrampkarzeSprint KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN4:2
08.09.2019r.14:00TrampkarzeLKS POGOŃ II IMIELINSlavia Ruda Śląska7:1
07.09.2019r.17:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINCyklon Rogoźnik1:3
08.09.2019r.11:00B-KlasaLKS POGOŃ IMIELINFC Katowice2:2
09.09.2019r.11:00Orlik 2009AKS II MikołówLKS POGOŃ IMIELIN3:9
10.09.2019r.17:00Orlik 2010UKS SzopieniceLKS POGOŃ IMIELIN9:7
10.09.2019r.17:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINStadion Śląski Chorzów2:1
11.09.2019r.17:00TrampkarzeŚląska ŚwiętochłowiceLKS POGOŃ IMIELIN3:5
12.09.2019r.16:30MłodzikLKS POGOŃ IMIELINGKS Gieksa II Katowice1:2
16.09.2019r.16:00TrampkarzeAPN Czeladź LKS POGOŃ IMIELIN0:7
02.10.2019r.17:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINUKS Ruch Chorzów4:3
14.09..2019r.16:00Liga OkręgowaMK Górnik KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN1:2
15.09.2019r.17:00B-klasaLKS POGOŃ II IMIELINGwiazda Ruda Śląska2:2
15.09.2019r.13:00MłodzikVACATLKS POGOŃ IMIELIN
16.09.2019r.16:00Orlik 2009LKS POGOŃ IMIELINWawel Wirek Ruda Śląska6:5
17.09.2019r.17:00Orlik 2010 LKS POGOŃ IMIELINAPN Katowice13:1
22.09.2019r.15:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINOrbita Bukowno6:1
22.09.2019r.16:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINMKS Siemianowice1:0
21.09.2019r.11:30TrampkarzeUrania Ruda ŚląskaLKS POGOŃ II IMIELIN2:3
22.09.2019r.11:00B-klasaPodlesianka II KatowiceLKS POGOŃ II IMIELIN0:2
22.09.2019r.13:00MłodzikLKS POGOŃ IMIELINMKS Mysłowice2:0
23.09.2019r.16:00Orlik 2009Józefka II ChorzówLKS POGOŃ IMIELIN0:9
24.09.2019r.15:15Orlik 2010Kuźnica KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN1:13
25.09.2019r.16:30TrampkarzeRozwój KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN3:2
24.09.2019r.17:00TrampkarzeLKS POGOŃ II IMIELINAKS Mikołów2:2
29.09.2019r.15:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELIN1 FC Katowice6:1
28.09.2019r.13:30TrampkarzeSparta KatowiceLKS POGOŃ II IMIELIN1:4
28.09.2019r.15:30Liga OkręgowaSparta KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN3:4
29.09.2019r.11:00B-klasaLKS POGOŃ II IMIELINJastrząb II Bielszowice3:1
29.09.2019r.13:00MłodzikJedność SiemianowiceLKS POGOŃ IMIELIN0:0
30.09.2019r.16:00Orlik 2009LKS POGOŃ IMIELINUKKS Katowice2:2
01.10.2019r.16:30Orlik 2010LKS POGOŃ IMIELINRozwój Katowice4:7
05.10.2019r.11:00TrampkarzeMUKP Dąbrowa GórniczaLKS POGOŃ IMIELIN3:1
06.10.2019r.11:00Trampkarze LKS POGOŃ IMIELINWawel Wirek Ruda Śląska3:3
05.10.2019r.15:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINNaprzód Lipiny2:1
06.10.2019r.11:00B-klasaNaprzód II LipinyLKS POGOŃ II IMIELIN3:0
06.10.2019r.13:00MłodzikLKS POGOŃ IMIELINPogoń Ruda Śląska8:1
07.10.2019r.16:00Orlik 2009MKS II MysłowiceLKS POGOŃ IMIELIN1:12
08.10.2019r.16:00Orlik 2010Lechia 06 MysłowiceLKS POGOŃ IMIELIN1:21
10.10.2019r.15:30MłodzikLKS POGOŃ IMIELINUrania Ruda Śląska4:2
13.10.2019r.13:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINSprint Katowice3:5
12.10.2019r.11:00Trampkarze Slavia Ruda ŚląskaLKS POGOŃ IMIELIN1:1
13.10.2019r.15:00Liga OkręgowaSzczakowianka JaworznoLKS POGOŃ IMIELIN8:2
13.10.2019r.09:00MłodzikLKS POGOŃ IMIELINSparta Katowice0:2
14.10.2019r.16:00Orlik 2009LKS POGOŃ IMIELINAKS II Mikołów7:0
15.10.2019r.16:30Orlik 2010LKS POGOŃ IMIELINBonito Murcki
19.10.2019r.15:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINGórnik Piaski1:0
20.10.2019r.12:00TrampkarzeStadion Śląski ChorzówLKS POGOŃ IMIELIN3:7
19.10.2019r.09:00TrampkarzeLKS POGOŃ II IMIELINŚląsk Świętochłowice5:1
20.10.2019r.13:00MłodzikGKS Gieksa II KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN1:0
21.10.2019r.15:00Orlik 2009Wawel Wirek Ruda ŚląskLKS POGOŃ IMIELIN2:9
20.10.2019r.10:30Orlik 2010Champions KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN0:10
27.10.2019r.09:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINAPN Czeladź12:0
26.10.2019r.09:00TrampkarzeUKS Ruch ChorzówLKS POGOŃ II IMIELIN6:0
26.10.2019r.14:30Liga OkręgowaGórnik WojkowiceLKS POGOŃ IMIELIN5:3
27.10.2019r.11:00B-klasaLKS POGOŃ II IMIELINVacat
28.10.2019r.15:00Orlik 2009LKS POGOŃ IMIELINJózefka II Chorzów18:1
29.10.2019r.16:30Orlik 2010LKS POGOŃ IMIELINGKS Gieksa III Katowice13:2
03.11.2019r.10:00TrampkarzeOrbita BukownoLKS POGOŃ IMIELIN2:3
16.10.2019r.15:45TrampkarzeLKS POGOŃ II IMIELINUrania Ruda Śląska2:0
02.11.2019r.14:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINPodlesianka Katowice1:1
03.11.2019r.11:00B-klasaGórnik 09 MysłowiceLKS POGOŃ II IMIELIN3:1
03.11.2019r.13:00MłodzikMKS MysłowiceLKS POGOŃ IMIELIN0:3
04.11.2019r.14:30Orlik 2009Kamionka MikołówLKS POGOŃ IMIELIN
10.11.2019r.12:00TrampkarzeLKS POGOŃ IMIELINRozwój Katowice4:2
09.11.2019r.09:00TrampkarzeAKS MikołówLKS POGOŃ II IMIELIN2:0
09.11.2019r.14:00Liga OkręgowaŻródło KromołówLKS POGOŃ IMIELIN6:1
10.11.2019r.10:00MłodzikLKS POGOŃ IMIELINJedność Siemianowice4:0
16.11.2019r.09:00Trampkarze1 FC KatowiceLKS POGOŃ IMIELIN2:8
30.10.2019r.17:00TrampkarzeLKS POGOŃ II IMIELINSparta Katowice5:1
16.11.2019r.17:00Liga OkręgowaZagłębie II SosnowiecLKS POGOŃ IMIELIN6:1
17.11.2019r.13:00MłodzikPogoń Ruda ŚląskaLKS POGOŃ IMIELIN
23.11.2019r.15:00Liga OkręgowaLKS POGOŃ IMIELINWawel Ruda Śląska1:3