HARMONOGRAM TRENINGÓW, MECZÓW, WYJAZDÓW TURNIEJOWYCH

ZAJĘCIA TRENINGOWE W TYGODNIU 4 [25-31.01.2021r. ]

GRUPATRENERPoniedziałekWtorek ŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Seniorzy
Liga Okręgowa
Radosław Orłowski
(tel. 660 450 213)
Seniorzy
B-klasa
Paweł Stolorz (tel. 511 376 134 )
Rocznik 2006/07
grupa

żółta
Łukasz Stęchły
(tel. 517 240 300)
TRENING HALLERA
GODZ. 18:00

KOSZULKI ZIELONE
[W] SPARING CHEŁMEK
ZBIÓRKA GODZ. 16:15

TRENING HALLERA
GODZ. 16:30

KOSZULKI CZERWONE
HALA UL. SAPETY
TRENING 19:30-21:00

KOSZULKI ZIELONE
TRENING HALLERA
GODZ. 18:00

KOSZULKI ZIELONE
HALA UL. MIARKI
MINI LIGA 08:00 - 11:00

Rocznik 2006/07
grupa czerwona
Łukasz Stęchły
(tel. 517 240 300)
TRENING HALLERA
GODZ. 16:30

KOSZULKI ZIELONE
HALA UL. SAPETY
TRENING 19:30-21:00

KOSZULKI CZERWONE
TRENING HALLERA
GODZ. 18:00

KOSZULKI CZERWONE
TRENING HALLERA
GODZ. 16:30

KOSZULKI ZIELONE
HALA UL. MIARKI
MINI LIGA 08:00 - 11:00

Rocznik 2008/09Szymon Chechelski
(tel. 784 220 500)
16-15 TRENING16-15 TRENING
Rocznik 2008Jacek Stęch.ły
(tel. 695 826 113)
17-18:15 trening hala ul. Sapety
( koszulki białe)
16-18:00 trening hala ul.Sapety (koszulki fioletowe)8-10:00 Hala ul Sapety (koszulki granatowe)
Rocznik 2009Jacek Stęchły
(tel. 695 826 113)
15::45 - 17:00 trening hala ul. Sapety (koszulki białe)16-18:00 trening hala ul.Sapety (koszulki czerwone ) 8-10:00 Hala ul Sapety (koszulki fioletowe )
Rocznik 2010/11 Robert Haponiuk
(tel. 508 142 608)
16:45-18:15 Hala Sapety16:45-18:15 Hala Sapety
Rocznik 2011/12
Marek Fąfara
( tel. 502 214 659 )
17-18:00 trening dla bramkarzy
Rocznik 2012/2013
Lechosław Synowiec
(tel.607 350 450)
Poniedziałek
-------------
Wtorek
-------------
Środa
-------------
Czwartek
Trening:
Hala Sapety 8a
Grupa zielona
godz. 15:45-16:45
Grupa żółta
godz. 16:45-17:45
KOSZULKI ŻÓŁTE
Piątek
-------------
Sobota
Trening:
Hala Sapety 8a
Grupa zielona
godz. 12:00-13:00
Grupa żółta
godz. 13:00-14:00
KOSZULKI ZIELONE
Niedziela
-------------
Rocznik 2014/2015
Dawid Zych
(tel. 518 735 868)
Poniedziałek
-------------
Wtorek
Trening grupa Żółta: 15.00-16.00
Trening grupa Zielona: 16.00-17.00
Hala Sportowa
ul. Karola Miarki 7

Środa

Czwartek
Piątek
-------------
Sobota
Trening grupa Żółta: 10.00-11.00
Trening grupa Zielona: 11.00-12.00
Hala Sportowa
ul. Sapety 8a

Niedziela
-------------
Trening bramkarskiPiotr Iwaniuk
(tel. 507 581 190)
Harmonogram treningów, meczów, wyjazdów turniejowych

W przypadku braku informacji na temat zajęć proszę o kontakt z trenerem danej grupy lub gospodarzem obiektu: Leszek Papoń (tel. 504 896 415).