III Miejsce w VII edycji turnieju im. Bogusława Pluty – Jaworzno 2017

W dniu 18.03.2017r. drużyna LKS Pogoń Imielin – grupa Orlik E1 wzięła udział w turnieju piłki nożnej halowej im. Bogusława Pluty.
Na turniej zostały zaproszone najlepsze drużyny z Jaworzna oraz bardzo mocne drużyny z okolic. Jednym z  sponsorów turnieju był Tauron co pozwoliło zadbać o bardzo atrakcyjne nagrody.
 Formuła turnieju przewidywała podział na dwie grupy.
Tym samym grupy wyglądały następująco :

Po fazie grupowej regulamin turnieju wskazywał iż dwie najlepsze drużyny walczą o tytuł mistrza tego turnieju. Tym samym drużyna z pierwszego miejsca rywalizowała z drugim miejscem grupy przeciwnej.

LKS Pogoń Imielin uplasował się na drugim miejscu w swojej grupie, wygrywając dwa mecze z MCKiS Jaworzno oraz AP 21 Trzebina, przegrała jedynie z drużyną gospodarzy JSP  Szczakowianka Jaworzno. Tym samym musiała stoczyć walkę o finał z drużyną Fablok Chrzanów , która zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie.

W pojedynku z drużyną Fablok Chrzanów drużyna LKS Pogoń Imielin uległa 4:1 tym samym odpadła z rywalizacji o finał i pozostał jej jedynie mecz o 3 miejsce w którym LKS Pogoń Imielin pokonała 5:0 drużynę AP Jaworzno.

Podczas turnieju była prowadzona klasyfikacja króla strzelców, ponadto wybrano najlepszego bramkarza.

Drużynę LKS Pogoń Imielin reprezentowali następujący zawodnicy :

– Wojciech Bęben
– Michał Marszałek
– Michał Pacwa
– Kacper Doliński
– Filip Róg
– Mateusz Lenart
– Krzysztof Tondera
– Maciej Nalepa
– Antoni Ficek

 


 

Podczas turnieju stacja telewizyjna JAW pozwoliło sobie nakręcić krótki materiał :

 

 

Tym samym serdecznie gratulujemy zawodników i zachęcamy do dalszej pracy i doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich.